Infrastruktura

Tato oblast vždy tvořila a nadále tvoří jádro služeb dodávek infrastruktury systémového integrátora ICZ a.s., na kterém staví různé pokročilé technologie vyšších vrstev. Společnost ICZ v této oblasti nabízí široké spektrum produktů a služeb, včetně návrhu sítí a datových center, konfigurace prvků, optimalizace provozu a servisní podpory na různých úrovních.
 • Infrastruktura datových sítí

  Naši odborníci s vámi budou spolupracovat na poskytování kvalitních služeb – od počátečního auditu, přes poradenství a návrh systémů, až po spravované služby, které vám pomohou zajistit výkon sítě pomocí sledování poruch, monitorování výkonu a analýzy. Protože se vám naše služby mohou plně přizpůsobit, dokážeme podle potřeby podpořit i vaše vlastní týmy IT. Nabízíme rovněž i komplexní službu, kdy převezmeme vlastnictví vaší sítě a spravujeme ji za vás. Více »
 • Integrovaná komunikace

  Integrovaná komunikace poskytuje organizaci příležitost získat ze zdrojů společnosti maximum. Za pomoci sloučené IT a komunikační techniky můžete dosáhnout toho, aby vysoce produktivní virtuální týmy spolupracovaly odkudkoli na zemi.. V dnešním světě obchodu, kdy Vaše kancelář může být doma i na cestách, umožňuje společnostem sloučení komunikací IT zásadním způsobem změnit způsob, jakým podnikají. Více »
 • Dohledové a řídící systémy (OSS/BSS)

  ICZ poskytuje dodávky systémů pro podporu provozu OSS, které slouží zejména k rychlé identifikaci provozních problémů pro jednotlivé služby organizace a jejich proaktivnímu předcházení a k plánování rozvoje ICT systémů a služeb. Součástí jsou service desk řešení pro řízení IT služeb a procesů dle ITIL. Řešení ICZ jsou postavena primárně na produktech CA Více »
 • Řízené služby a outsourcing

  Budovat a udržovat potřebné know-how v oblasti IT uvnitř firmy je v dnešní době obtížné a nákladné. Využití outsourcingu informačních technologií představuje nejefektivnější řešení, které umožňuje udržovat krok s rychlým vývojem informačních technologií, zajišťuje stabilitu a dlouhodobý rozvoj a tím poskytuje konkurenční výhodu. V současnosti je stále více systémů provozováno formou outsourcingu, kdy dodavatel (ousourcer) přebírá kompletní správu celého či částí informačního systému nebo komunikační infrastruktury a veškeré činnosti související s provozem zajišťuje vlastními silami. Více »
 • Bezpečná komunikační infrastruktura

  Bezpečná infrastruktura zajišťující důvěrnost a neporušenost komunikace v různých prostředích by měla být základním stavebním kamenem každé společnosti využívající IT systémy. Připojení vzdálené sítě i mobilního uživatele by mělo splňovat nejpřísnější bezpečnotní hlediska. Společnost ICZ klade při implementaci svých řešení vždy důraz na důkladné zabezpečení klientských dat a zároveň na uživatelsky snadný přístup k nim. Více »
 • Re-sale HW, SW

  Zajišťujeme komplexní řešení dodávek HW a SW od třetích stran, související distribuci a logistiku. Více »

Úspěšné zakázky

Vybudování a správa sítě Pražské energetiky a.s.

Pracovníky společnosti ICZ byla navržena, vybudována a je spravována datová síť Pražské energetiky…

Více »

Další Případové studie »

Certifikáty

 • ISO 9001
 • ISO 13485
 • ISO 27001
 • ISO/IEC 20000-1

Rychlé vyhledávání