Infrastruktura datových sítí

Naši odborníci s vámi budou spolupracovat na poskytování kvalitních služeb – od počátečního auditu, přes poradenství a návrh systémů, až po spravované služby, které vám pomohou zajistit výkon sítě pomocí sledování poruch, monitorování výkonu a analýzy. Protože se vám naše služby mohou plně přizpůsobit, dokážeme podle potřeby podpořit i vaše vlastní týmy IT. Nabízíme rovněž i komplexní službu, kdy převezmeme vlastnictví vaší sítě a spravujeme ji za vás.
  • Vysoká dostupnost a rozdělení zátěže

    Vývoj Internetu je charakterizován rostoucími nároky na přenosovou kapacitu a zabezpečení dat. Pro všechny články infrastruktury, komunikační linky, směrovače a servery má stále větší význam nejen výkonové hledisko, ale také spolehlivost a dostupnost.
  • Infrastruktura datových center

    ICZ vám pomůže definovat a vypracovat strategii pro datové centrum, která bude integrovat hlasovou, datovou a video síť, zohlední potřeby v oblasti ukládání dat, aplikace a služby v konsolidované, vysoce stabilní a bezpečné infrastruktuře. Naše služby vám umožní získat značné výhody z našich zkušeností s konsolidací, virtualizací, zabezpečením a provozním prostředím a pomohou vám snížit celkové provozní náklady.

Rychlé vyhledávání