Řízené služby a outsourcing

Budovat a udržovat potřebné know-how v oblasti IT uvnitř firmy je v dnešní době obtížné a nákladné. Využití outsourcingu informačních technologií představuje nejefektivnější řešení, které umožňuje udržovat krok s rychlým vývojem informačních technologií, zajišťuje stabilitu a dlouhodobý rozvoj a tím poskytuje konkurenční výhodu. V současnosti je stále více systémů provozováno formou outsourcingu, kdy dodavatel (ousourcer) přebírá kompletní správu celého či částí informačního systému nebo komunikační infrastruktury a veškeré činnosti související s provozem zajišťuje vlastními silami.
 • Kompletní Outsourcing infrastruktury

  Společnost ICZ, a.s. je schopna poskytnout jak kompletní outsourcing (s převzetím všech zdrojů a úplné zodpovědnosti za celý IS), tak dílčí Outsourcing částí informačních systémů nebo služeb.
 • Outsourcing lidských zdrojů

  Společnost ICZ, a.s. je schopna dodat kvalifikovaný personál pro provozní zajištění projektů, který může být k dispozici zákazníkům 24 hodin denně. Dále můžeme poskytnout služby zkušených projektových manažerů za účelem každodenního řízení projektu dle navržených metodik projektu s možností převzetí odpovědnosti za úspěch projektu.
 • Outsourcing servisních služeb

  Poskytujeme pomoc při vývoji a implementaci vhodné strategie informačních technologií se záměrem podporovat obchodní aktivity zákazníka. Jsme schopni převzít odpovědnost za provoz celé jeho IT infrastruktury. Díky síti poboček v České republice můžeme zajistit velmi kvalitní servis veškeré IT infrastruktury včetně jejího strategického rozvoje.
 • Outsourcing provozu aplikací

  Pro automatizaci procesů prostřednictvím pronájmu aplikací formou vzdálené služby využívá ICZ nejčastěji Internet. Aplikace jsou kompletovány vzdálenými službami jako např. vzdálený Helpdesk.

Rychlé vyhledávání