Telco a Utility

Pro oblast Telco jsme schopni poskytnout kompletní portfolio komunikačních řešení, služeb a produktů. Jedná se o komunikační systémy založené na moderních VoIP principech, včetně jejich aplikačních nadstaveb pro podporu týmové spolupráce, audio a videokonferencí. Pro podporu zákazníků je k dispozici modulární řešení kontaktních center s plnou podporou samoobslužných systémů v podobě hlasových portálů. Široké spektrum služeb pod názvem Business Intelligence zahrnuje robustní analytické nástroje pro efektivní podporu činnosti telekomunikačních společností (analýza požadavků, optimalizace služeb, znalostní databáze atd.).
 • Komunikační řešení

  Pro oblast Telco a Utility jsme schopni poskytnout kompletní portfolio komunikačních řešení, služeb a produktů. Jedná se o komunikační systémy založené na moderních VoIP principech, včetně jejich aplikačních nadstaveb pro podporu týmové spolupráce, audio a videokonferencí. Pro podporu zákazníků je k dispozici modulární řešení kontaktních center s plnou podporou samoobslužných systémů v podobě hlasových portálů. Široké spektrum služeb pod názvem Business Intelligence zahrnuje robustní analytické nástroje pro efektivní podporu činnosti telekomunikačních společností (analýza požadavků, optimalizace služeb, znalostní databáze atd.). Více »
 • Bezpečnost v oblasti Telco a Utiliy

  Nároky na dostupnost a kvalitu služeb roste. Nástup nových komunikačních technologií a produktů následuje nárůst outsourcovaných služeb. Důvěra mezi jednotlivými informačními systémy má různou úroveň, přičemž komunikace mezi různými informačními systémy je nezbytná. Aplikace zabezpečení zvyšuje dostupnost služeb a důvěrnost dat pro oprávněné uživatele. Více »
 • Infrastruktura v oblasti telco a utility

  Tato oblast vždy tvořila a nadále tvoří jádro služeb dodávek infrastruktury systémového integrátora ICZ a.s., na kterém staví různé pokročilé technologie vyšších vrstev. Společnost ICZ v této oblasti nabízí široké spektrum produktů a služeb, včetně návrhu sítí a datových center, konfigurace prvků, optimalizace provozu a servisní podpory na různých úrovních. Více »

Úspěšné zakázky

Vybudování a správa sítě Pražské energetiky a.s.

Pracovníky společnosti ICZ byla navržena, vybudována a je spravována datová síť Pražské energetiky…

Více »

Další Případové studie »

Certifikáty

 • ISO 9001
 • ISO 13485
 • ISO 27001
 • ISO/IEC 20000-1

Rychlé vyhledávání