Pro studenty a absolventy

Cíl spolupráce se studenty stojí na třech pilířích:

INSPIRACE
CESTA
ZKUŠENOST

 
 

Představujeme se studentům a absolventům

"ICZ disponuje velmi  širokým produktovým portfoliem. Konkrétně naše sekce je schopna navrhnout, zrealizovat a provozovat bezpečnou infrastrukturu v rozsahu od malých lokálních sítí až komplexní nadnárodní WAN sítě či korporátní datová centra. Klíč úspěchu spočívá v dobře sehraném a řízeném týmu, do kterého každý jednotlivec přispívá maximem svých dovedností. Oceňuji, když si dokážeme přiznat pochybení, vzít si z něj ponaučení a využít ho k dalšímu zlepšení naší práce. Důležitá je pro mě otevřená komunikace a vztahy v týmu. Nevěřím na krátkodobý business. Pouze systematická práce vede k dlouhodobé stabilitě a dobrým výsledkům."
Marian Arbet
Ředitel sekce 
 
 
"ICZ dává lidem možnost seberealizace a profesního růstu. V našem širokém portfoliu služeb a řešení si každý najde to, co ho zajímá a baví. Pro mne je jsou to třeba nástroje pro podporu mobilní komunikace a spolupráce, které považuji za důležité nejen v osobním ale i profesním životě. Klíč úspěchu spočívá v každém z nás, kdy společně tvoříme dobře spolupracující tým. Kladu důraz na zodpovědnost, spolehlivost a hlavně otevřenou komunikaci. Důležitý je pro mne spokojený zákazník pro kterého nejsme jen dodavatelem, ale dlouhodobým partnerem."
Jiří Šolc
Manažer realizace
 
 
"ICZ nabízí stabilitu velké společnosti. Klíč k úspěchu spočívá na třech hlavních pilířích: tým, produkt a projekt. Pokud dosáhnete kvalitní sestavy týmu, můžete vylepšovat produkt. Získání vhodných projektů vám pak pomůže dále vylepšovat první dva pilíře. Vážím si kolegů, které zajímá výsledek týmu; kteří při své práci prosazují upřímnost, otevřenost a odpovědnost. Často si kladu otázku: jak můžu pomoci svým lidem dělat jejich práci lépe?"
Petr Püšpöky 
Ředitel sekce
 
 
"Mám rád, že mám šanci dostat se k projektům, které pomáhají lidem. Jsou chvíle, kdy pijeme šampaňské a pro tyto chvíle, stojí za to žít. Věřím, že se od mladších dá mnohé naučit. Oceňuji, když jsou kolegové pravdomluvní a zachovávají si svojí profesionalitu. Nevěřím na zázraky a rychlé vítězství, jenom soustavnou prací celého kolektivu se dosahují velké cíle, což se nám daří."
Martin Porkert
Manažer Obchodu
 

 

Studentům vysokých škol či absolventům nabízíme možnosti spolupráce v těchto oblastech:

Stáže 
• Projekty / absolventské práce 
• Brigády (konkrétní nabídky naleznete zde: http://icz.jobs.cz/)
Zpět


Rychlé vyhledávání