Panelové diskuse na téma "Automatizace clearingu"

5. 11. 2010

Vážení obchodní přátelé, 

společnosti ICZ a.s. a PureSystems SW s.r.o. pro Vás připravili cyklus otevřených panelových diskusí na téma „Automatizace clearingu“. Jak pravděpodobně víte, ČNB přechází na nový systém vypořádání clearingu formou webových služeb. Automatizace práce s clearingovým centrem Vám přinese především snížení pracnosti zpracování transakcí, lepší efektivitu zpracování a kontrolu procesu a v konečném důsledku snížení vázaných prostředků na NOSTRO účtu i zlepšení kapitálové přiměřenosti.

Rádi bychom se s Vámi během panelové diskuse podělili o analytické zkušenosti, možném řešení i vzájemné zkušenosti z reálného nasazení a samozřejmě zodpověděli Vaše dotazy. V případě zájmu jsme připraveni po skončení diskuse, otevřít separátní jednání pro Vaše interní požadavky.

Cyklus panelových diskusí proběhne v termínech 5.11., 9.11., 23. 11. a 3.12. 2010 v prostorách sídla společnosti ICZ (Na Hřebenech II 1718/10, Praha 4) od 13 hodin.

Počet účastníků je limitován, a proto se registujte, co nejdříve, prostřednictvím registračního formuláře viz. níže. V případě většího zájmu zajistíme další termíny. 

Registrace byla již uzavřena.


Rychlé vyhledávání