Tiskové centrum

 • Hospodářské výsledky Skupiny ICZ za finanční rok končící 31. prosincem 2009. (Praha, 19. července 2010) – Skupina ICZ, významný dodavatel integrovaných softwarových a síťových řešení, uzavřela loňský rok s příznivými hospodářskými výsledky. I přes celkový pokles IT trhu dosáhla zisku před zdaněním ve výši 12,3 milionu Kč a zároveň navýšila prodej služeb o 6% na celkových 1,027 miliardy Kč.

  Celá zpráva »

 • Ve dnech 23. – 25. června 2010 se na řeckém ostrově Kos konala druhá mezinárodní konference Forest Fires 2010 zaměřená na modelování, technický monitoring a management lesních protipožárních řešení. Konferenci pořádala mezinárodní společnost, uznávaná akademickou autoritou, The Wessex Institute of Technology.

  Celá zpráva »

 • Seminář MES Hydra

  21. červen, 2010

  Seminář MES Hydra Brno

  Celá zpráva »

 • Již potřetí podporujeme netradiční festival bez bariér a hranic. Akce plná hudby, sportu, zajímavých atrakcí pro malé i pro celé rodiny si klade za cíl netradiční formou seznámit veřejnost s problematikou zaměstnávání osob se zdravotním postižením.

  Celá zpráva »

 • Na přelomu března a dubna se v Pražském veletržním areálu Letňany uskutečnil druhý ročník mezinárodního veletrhu dopravy, logistiky, skladování a manipulace For Logistic. Výstaviště jej přivítalo společně s 9. ročníkem mezinárodního veletrhu strojírenských technologií For Industry a 5. ročníkem mezinárodního veletrhu nakládání s odpady, recyklace, průmyslové a komunální ekologie For Waste.

  Celá zpráva »

 • Seminář MES Hydra

  7. květen, 2010

 • Společnost ICZ pořadá v pořadí již sedmý pracovní seminář e-spis tentokrát na téma "TC, IOP a ukládání dokumentů", který se uskuteční dne 1. června 2010 v prostorách Konferenčního centra City (Na Strži 64, Praha 4 - Pankrác).

  Celá zpráva »

 • Zhruba v květnu podnikne českokrumlovská nemocnice další významný krok k modernizaci. Běhání z místa na místo kvůli rentgenovým snímkům přenášeným na fotografických fóliích už bude minulostí. Společnost ICZ se podílí na digitalizaci nemocnice.

  Celá zpráva »

 • Společnost ICZ získala za své komplexní řešení "Využití RFID pro řízení a kontrolu celopaletových manipulací a identifikaci lokací v blokovém skladu" cenu GRAND PRIX FOR LOGISTIC 2010. Tohoto úspěchu dosáhla na souboru veletrhů FOR INDUSTRY (veletrh strojírenských technologií), FOR WASTE (veletrh nakládání s odpady, recyklace, průmyslové a komunální ekologie) a FOR LOGISTIC (veletrh dopravy, logistiky, skladování a manipulace), který se konal od 30.3. do 1.4. 2010 v pražském veletržním areálu v Letňanech.

  Celá zpráva »

 • ICZ a. s. ve spolupráci s MPDV Mikrolab GmbH pořádala seminář na téma "Efektivní výroba s MES HYDRA", který se uskutečnil dne 11. února 2010 v sídle společnosti ICZ (Office park Kavčí Hory, Na Hřebenech II 1718/10, Praha 4). Odborný on-line časopis PODNIKOVÉ SYSTÉMY se jako mediální partner semináře zúčastnil a napsal toto viz. odkaz níže

  Celá zpráva »

 • (Praha, 22. března 2010) – Ve čtvrtek 18. března 2010 se v pražském paláci Žofín uskutečnil již dvanáctý ročník Benefiční aukce projektu ArtForum, kterou uspořádala akciová společnost ICZ. Během slavnostního večera bylo vydraženo celkem 30 uměleckých děl významných českých výtvarníků a fotografů. Výtěžek aukce, který dosáhl částky 605.000 korun, poputuje na konto Sdružení pro komplexní péči při dětské mozkové obrně. Licitátorem celé aukce byl Jan Neumann z aukčního domu Meissner & Neumann.

  Celá zpráva »

 • Společnost ICZ a. s. je i v letošním roce jedním z hlavních partnerů 13. ročníku tradiční mezinárodní konference "Internet ve státní správě a samosprávě", která se uskuteční ve dnech 12. až 13. dubna 2010 v kongresovém centru ALDIS v Hradci Králové.

  Celá zpráva »

 • Společnost ICZ a. s. se zúčastní veletrhů FOR INDUSTRY(9. mezinárodní veletrh strojírenských technologií) a FOR LOGISTIC (2. mezinárodní veletrh dopravy, logistiky a skladování), které se uskuteční ve dnech 30.3. – 1.4.2010 v prostorách pražského veletržního areálu Letňany. Srdečně Vás zveme do našeho stánku č. 2C10, hala č. 2, kde Vám představíme naše integrovaná softwarová řešení pro logistiku a výrobu založenou na produktech MES HYDRA a WMS OSIRIS.

  Celá zpráva »

 • Trh IT služeb v České republice klesl vloni dle odhadů analytiků asi o 20 procent. Česká IT společnost ICZ stojí stejně jako její konkurenti z technologické branže před rozhodnutím, jak nahradit propad příjmů způsobených ekonomickou krizí. Generální ředitel firmy Ing. Bohuslav Cempírek hovořil s týdeníkem EURO o expanzi ICZ na zahraniční trhy i o tom, jak krize odložila IPO této firmy.

  Celá zpráva »

 • Trh IT služeb v České republice klesl vloni dle odhadů analytiků asi o 20 procent. Česká IT společnost ICZ stojí stejně jako její konkurenti z technologické branže před rozhodnutím, jak nahradit propad příjmů způsobených ekonomickou krizí. Generální ředitel firmy Bohuslav Cempírek hovořil s týdeníkem EURO o expanzi ICZ na zahraniční trhy i o tom, jak krize odložila IPO této firmy.

  Celá zpráva »

 • Společnost ICZ a. s. se stala, i v letošním ročníku "Ceny Karla Čapka", hlavním partnerem. Cenu vyhlásilo České centrum Mezinárodního PEN klubu ve čtvrtek 7. ledna 2010 v Staroměstské radnici na Staroměstském náměstí.

  Celá zpráva »

 • ICZ a. s. ve spolupráci s MPDV Mikrolab GmbH pořádá odborný seminář na téma "Efektivní výroba s MES HYDRA", který se uskuteční dne 11. února 2010 v sídle společnosti ICZ (Office park Kavčí Hory, Na Hřebenech II 1718/10, Praha 4).

  Celá zpráva »

 • V letošním roce se mezi tři nejlepší projekty řadí také ICZ. Slavnostní vyhlášení výsledků proběhlo 23. listopadu 2009 v Obecním domě v rámci společenského večera „Beaujolais Nouveau 2009“.

  Celá zpráva »

 • Anketa ČESKÝCH 100 NEJLEPŠÍCH znovu potvrdila dlouhodobě stabilní pozici ICZ na českém trhu. Vyhlášení výsledků soutěže proběhlo letos 27. listopadu 2009 na Pražském hradě.

  Celá zpráva »

 • (Praha, 2. listopadu 2009) – Společnost ICZ, významný dodavatel integrovaných softwarových a síťových řešení, změnila s platností od 1. listopadu 2009 svou adresu. Od tohoto data využívají zaměstnanci ICZ osm pater východního křídla jedné z nejmodernějších administrativních budov v Praze - Kavčí Hory Office Park.

  Celá zpráva »

Celkem záznamů: 143

Rychlé vyhledávání