Tiskové centrum

 • 6. pracovní seminář e-spis

  19. říjen, 2009

  Společnost ICZ a. s. pořádá již šestý pracovní seminář e-spis na téma "Překonali jsme další krok k elektronizaci?", který se uskuteční dne 10. listopadu 2009 v Kongresovém centru City (Na Strži 63, Praha 4 - Pankrác).

  Celá zpráva »

 • Zákaznická linka ovládaná hlasem (Virtuální operátor Týna) získala pro ICZ mimořádné ocenění TOP Professional projekt roku 2009. Cenu za výjimečný projekt s inovačním potenciálem převzal v předveřer konání konferenčních akcí 3IN a INVEX FORA obchodní ředitel ICZ a.s. pro Veřejnou a státní správu Roman Zemánek.

  Celá zpráva »

 • Dne 9. září 2009 zveřejnila Nadace VIA letošní nominace na prestižní ceny VIA Bona za firemní a individuální filantropii. Do užšího výběru se letos vedle projektů velkých firem jako jsou ČSOB, T-Mobile či Siemens dostala i naše společnost ICZ a.s.

  Celá zpráva »

 • Společnost ICZ a. s. pořádá odborný seminář na téma "Důvěryhodná elektronická spisovna", který se uskuteční ve dvou lokalitách, a to 29. září 2009 v Praze a 15. října 2009 v Brně.

  Celá zpráva »

 • (Praha, 7. září 2009) – Společnost ICZ a.s., významný dodavatel integrovaných softwarových a síťových řešení, oznámila, že úspěšně dokončila implementaci systému Autority časového razítka u zákazníka Česká pošta, s. p. Cílem tohoto projektu bylo rozšířit stávající Kvalifikovanou certifikační autoritu České pošty, s. p., tak, aby se stala vydavatelem kvalifikovaných časových razítek a mohla jí být Ministerstvem vnitra ČR rozšířena akreditace i o poskytování této nové služby. Česká pošta, s. p., tak nyní nabízí všechny kvalifikované elektronické služby, které náš zákon umožňuje.

  Celá zpráva »

 • Zákaznické služby ČEZ patří mezi tři nejlepší v Evropě

  Celá zpráva »

 • ICZ a. s. a POINT.X spol. s. r. o. pořádá odborný seminář na téma: "Mobilní řešení pro výrobu a logistiku", který se uskuteční dne 15. září 2009 v brněnském Národním stavebním centru (www.stavebnicentrum.cz).

  Celá zpráva »

 • Microsoft v New Orleans ocenil své nejlepší partnery roku 2009. V oblasti střední a východní Evropy postoupilo mezi finalisty i pět českých společností a jednou z nich je ICZ, kterou porota ocenila prvním místem za nejunikátnější řešení v kategorii Integrace S+S.

  Celá zpráva »

 • Společnost ICZ a. s. pořádá odborný seminář na téma "EU a projektové řízení ve státní správě s využitím nástrojů Primavera", který se uskuteční 6. srpna 2009 v prostorách Sport-V-Hotelu v Hrotovicích (region Třebíčsko).

  Celá zpráva »

 • (Praha, 22. června 2009) – Skupina ICZ, významný dodavatel integrovaných softwarových a síťových řešení, uzavřela loňský rok s příznivými hospodářskými výsledky. Její tržby meziročně vzrostly o 7% na 1,531 miliardy Kč. Růst zisku před zdaněním zaznamenal ještě větší dynamiku, konkrétně o 35%. Zisk před zdaněním tak dosáhl výše 93,7 milionu Kč.

  Celá zpráva »

 • (Praha, 9. června 2009) – Zástupci společnost ICZ a.s., významného dodavatele integrovaných softwarových a síťových řešení, podepsali v průběhu května smlouvu na dodávku komplexního bankovního systému pro Českou exportní banku. ICZ tak bude moci v roli systémového integrátora zúročit své bohaté zkušenosti, které v minulosti získala realizací těch nejnáročnějších řešení v řadě oborů včetně financí.

  Celá zpráva »

 • (Praha, 27. května 2009) – Společnost ICZ a.s., významný dodavatel integrovaných softwarových a síťových řešení, oznámila, že úspěšně otestovala funkcionalitu spisové služby e-spis s informačním systémem datových schránek. Jejich vzájemná spolupráce byla ověřena v reálném prostředí úřadu městské části Praha 13 jako součást pilotního provozu informačního systému datových schránek.

  Celá zpráva »

 • (Praha, 20. května 2009) – Společnost ICZ a.s., významný dodavatel integrovaných softwarových a síťových řešení, pokračuje v expanzi svých služeb do zahraničí. Po úspěšné implementaci systému sběru dat z výroby v tuzemské pobočce KS Kolbenschmidt Czech Republic, a. s. (dříve METAL Ústí n.L., a.s.), se spolupráce s koncernem KS Kolbenschmidt rozšiřila i na závod v Hamburku. Společnost ICZ zde instalovala komplexní systém dosledovatelnosti výroby pístů pro předního světového výrobce automobilů.

  Celá zpráva »

 • Seminář e-spis s jednoznačným tématem "Spisové služby e-spis a informační systém datových schránek" se uskuteční 16. června 2009 v Kongresovém centru CITY (Na Strži 64, Praha 4 - Pankrác).

  Celá zpráva »

 • Jubilejní 5. ročník IT Regatty proběhl ve dnech 9. - 13. května 2009 v Chorvatsku. Jedná se o společensko-firemní setkání pořádané formou mezifiremní business regaty v jachtingu. Akce se zúčastnila řada společností působící nejen v oblasti informačních technologií.

  Celá zpráva »

 • Ve dnech 5. – 7. května 2009 proběhla na brněnském výstavišti jedna z největších světových přehlídek obranných technologií – IDET 2009.

  Celá zpráva »

 • (Praha, 30. dubna 2009) – Společnost ICZ a.s., významný dodavatel integrovaných softwarových a síťových řešení, pokračuje v rozšiřování své nabídky pro oblast výroby a podnikové logistiky. Novým přírůstkem do rodiny tvořené vlastními systémy WMS OSIRIS a ADC PROMIS je produkt německé společnosti MPDV Mikrolab MES HYDRA spadající do kategorie výrobních informačních systémů - Manufacturing Execution Systems (MES).

  Celá zpráva »

 • Společnost ICZ a.s. pořádá odbornou konferenci ve spolupráci s HP Ceská republika, POINT.X, AutoCont IPC, SSI-Schäfer a MPDV Mikrolab. Akce se uskuteční ve dnech 4. - 5. června 2009 ve Sport-V-Hotelu v Hrotovicích (v regionu Třebíčsko).

  Celá zpráva »

 • 14. ročník Veletrhu pracovních příležitostí se uskutečnil ve středu 25. března 2009 v Západočeské univerzitě v Plzni. ICZ měla na veletrhu své prezentační stání.

  Celá zpráva »

 • Společnost Microsoft ocenila nejlepší zákaznická řešení svých partnerů a ICZ vyhrála v kategorii "Nejlepší řešení pro správu a optimalizaci IT infrastruktury - virtualizace".

  Celá zpráva »

Celkem záznamů: 143

Rychlé vyhledávání