Tiskové centrum

 • (Praha, 31. března 2009) - Ve třetím březnovém týdnu prezentovali zástupci společnosti S.ICZ Radovan Pekárek a Jiří Truxa v Bruselu řešení informačního systému EU Extranet ČR. Přednáška s názvem „Distribuce dokumentů EU Extranet v České republice“ proběhla v budově Rady Evropy na pracovní skupině COTEL („Electronic Communications“). Společnost S.ICZ tak názorně demonstrovala, jak je možné informačně sladit Evropu.

  Celá zpráva »

 • Společnost ICZ a. s. je i v letošním roce jedním z hlavních partnerů 12. ročníku mezinárodní konference "Internet ve státní správě a samosprávě", která se uskuteční ve dnech 6. až 7. dubna 2009 v kongresovém centru ALDIS v Hradci Králové.

  Celá zpráva »

 • (Praha, 17. března 2009) – Ve čtvrtek 12. března 2009 se v pražském paláci Žofín uskutečnil již jedenáctý ročník Benefiční aukce projektu ArtForum, kterou uspořádala akciová společnost ICZ. Během slavnostního večera bylo vydraženo celkem 30 uměleckých děl významných českých výtvarníků a fotografů. Výtěžek aukce, který dosáhl částky 596 tisíc korun, poputuje na konto Sdružení pro komplexní péči při dětské mozkové obrně. Licitátorem celé aukce byl Martin Zeman.

  Celá zpráva »

 • Dvojnásobným úspěchem skončil pro společnost ICZ v pořadí 6. ročník soutěže IT Projekt roku. Kromě vítězného projektu „Elektronické podání podnikatele vůči Živnostenskému rejstříku“ se ve velké konkurenci do finálové osmičky dostal ještě druhý zástupce z dílny ICZ – „Interoperabilní nadstavba elektronických spisových služeb úřadů a organizací správy města“ pro Hlavní město Praha (tzv. Interspis).

  Celá zpráva »

 • Společnost ICZ a.s. je generálním partnerem 2. ročníku mezinárodní konference "Projektový management - jistota a riziko", která se uskuteční ve dnech 25. - 26. března 2009 ve Zlíně.

  Celá zpráva »

 • Pokud se vás dotýká problematika datových schránek a není vám v této oblasti vše jasné, jsou níže uvedené informace určeny právě vám. A samozřejmě jsme tu pro vás i my - společnost ICZ a.s., na níž se můžete kdykoli obrátit.

  Celá zpráva »

 • Zákaznický den 2009

  18. únor, 2009

  Tradiční "Zákaznický den", který společnost ICZ pořádá každým rokem pro své stávající i potenciální zákazníky z oblasti spisové služby a správy a řízení dokumentů, se letos uskuteční ve čtvrtek 5. března 2009 v Kaiserštejnském paláci v Praze. Zaměřen bude především na problematiku datových schránek.

  Celá zpráva »

 • (Praha, 17. prosince 2008) – Společnost ICZ a.s., významný dodavatel integrovaných softwarových a síťových řešení, převzala stoprocentní podíl ve firmě DELINFO, spol. s r.o. Společnost se specializuje na výzkum, vývoj a realizaci speciálních informačních a geografických informačních systémů. Mezi její zákazníky patří především Armáda ČR.

  Celá zpráva »

 • (Praha, 3. prosince 2008) – V listopadu byl oficiálně spuštěn EU Extranet ČR, informační systém umožňující distribuci oficiálních dokumentů Generálního sekretariátu Rady EU. Unikátní projekt z dílny skupiny ICZ je v současné době jediným informačním systémem umožňujícím online elektronickou distribuci utajovaných informací prakticky s celostátní působností.

  Celá zpráva »

 • (Praha, 28. listopadu 2008) – Anketa ČESKÝCH 100 NEJLEPŠÍCH znovu potvrdila dlouhodobě stabilní pozici ICZ na českém trhu. Firma se v anketě pořádané panevropskou společností Comenius od roku 1996 objevila již po čtvrté. O výsledcích informovaly MF Dnes a Hospodářské noviny.

  Celá zpráva »

 • (Praha, 29. října 2008) – Společnost ICZ a.s., významný dodavatel integrovaných softwarových a síťových řešení, se stala třetí společností z pevninské Evropy nabízející produkty řízení kvalifikace a správy dovedností od britské Silver Lining Solutions. Stalo se tak na základě partnerské smlouvy podepsané 30. září 2008. V rámci vzájemné spolupráce obou společností dojde v prostředí ICZ též k vybudování hostovaného řešení pro potřeby zákazníků u nichž tak odpadne potřeba implementace vlastního hardware a software.

  Celá zpráva »

 • Praha, 09. října 2008 – Plná elektronizace Rejstříku živnostenského podnikání, podstatné urychlení procesu ohlášení živnosti a ušetření 300 tis. hodin práce úředníků na obecních živnostenských úřadech. To je výsledek tříměsíční práce týmu specialistů ze společnosti ICZ, jež úspěšně zavedl k 1. červenci letošního roku rozsáhlé změny informačního systému požadované největší a nejvýznamnější novelou Živnostenského zákona v jeho historii.

  Celá zpráva »

 • Praha 25. září 2008 - I s hlasovým automatem si můžete příjemně popovídat. Nevěříte? Zavolejte Týně! Tato unikátní virtuální asistentka, jež byla na konci srpna spuštěna v pilotním provozu v rámci Zákaznického centra T-Mobile, totiž místo klasické tlačítkové volby využívá pokročilé rozpoznávání lidské řeči. Potřebujete-li něco, stačí požadavek jednoduše formulovat a Týna se jej pokusí vyřešit. Jak je to možné? Díky špičkové technologii, kterou T-Mobile ve spolupráci s ICZ nasazuje jako první v ČR.

  Celá zpráva »

 • Stejně, jako v předešlých dvou letech, i letos ICZ vystoupila na stupeň vítěze závodu IT Regatta. Jde o společensko-sportovní setkání pořádané formou mezifiremní business regaty v jachtingu pro společnosti působící nejen v oblasti informačních technologií.

  Celá zpráva »

 • Tradiční "Zákaznický den", který pořádá společnost ICZ a.s. každým rokem pro své stávající i potenciální zákazníky z oblasti spisové služby a správy a řízení dokumentů zejména ve státní správě, se letos uskuteční ve čtvrtek 9. října v prostorách zámeckého areálu Litomyšl.

  Celá zpráva »

 • Společnost ICZ a. s. pořádá seminář „Primavera PertMaster“, který se uskuteční ve středu 17. září 2008 od 9 do 11 h v prostorách sídla ICZ (Hvězdova 1689/2a, Praha 4).

  Celá zpráva »

 • Skupina ICZ se rozšířila o dodavatele systémů pro řízení letového provozu (Praha, 19. srpna 2008) – Společnost ICZ a.s., významný dodavatel integrovaných softwarových a síťových řešení, převzala stoprocentní podíl ve společnostech ALES, s.r.o. v České republice a ALES a.s. na Slovensku. Oba subjekty tvoří skupinu, která je předním dodavatelem systémů pro řízení letového provozu v civilní i vojenské oblasti, systémů velení a řízení vzdušných sil a dalších speciálních produktů. Působí v regionu střední a východní Evropy, má rovněž pobočku v Dubaji.

  Celá zpráva »

Celkem záznamů: 143

Rychlé vyhledávání